Naše Micinky

 

 

Kromě nás, s námi v jedné domácnosti bydlí dvě Britské kočičky Jája a Pája. Ony si sice myslí, že my bydlíme s nimi, ale takové už kočičky jsou.

 

A tohle jsou ony:

 

Jája                                    Pája

 

Dvě Britské kočičky - sestřičky - narozené 30. března 2003 v Jihlavě, Britské kočičce Bondy Princess Morsely.

 

Koťátka

 

 

Takoví to byli drobečci, když ještě bydleli u své maminky v Jihlavě.

 

 

Kočičí párty

 

 

 

Pohodička

 

 

 

Povodeň

 

 

A takhle krásně nás kočičky vytopily pár dní před Vánoci. Stačila jim jedna vázička s barborkou a po návratu z práce jsme měli o zábavu postaráno. Sušili jsme to den a noc. Pro jistotu jsme si to zopakovali asi za dva měsíce znovu. To nás probudila rána kolem 2 hodiny v noci, super rozcvička. Od té doby na tu skříňku vázu nedávám.

 

 

Krmení dravé zvěře

 

Kuk, nemáš maso?    

 

Obe kočičky, ale Jája obzvlášť, milují syrové kuřecí maso. Dáváme jim samozřejmě jedině přemražená. A tak vždy, když připravuji oběd z kuřecích prsou, musím počítat s tím, že budou chtít kočičky také. Podívejte se, jak to v kuchyni vypadá, když se o tom dozvědí naši tygříci.

 

 

Benova seminární práce

 

 

Mého brášku Benjamina překvapila profesorka biologie seminární prací na téma "Soužití dvou domácích zvířat". Protože z možných objektů zájmu byly vyjmuty rybičky pro nedostatečnou aktivitu, nezbylo mu, než pozorovat naše kočičky. Zhostil se toho opravdu zodpovědně a výsledek jeho práce si můžete přečíst. Myslím, že to napsal opravdu pěkně, vtipně a přesto výstižně.

 

Seminární práce - klikněte zde!

 

 

 

 

Jája a Pája

 

Kromě nás s námi v jedné domácnosti bydlí dvě Britské kočičky Jája a Pája. Ony si sice myslí, že my bydlíme s nimi, ale takové už kočičky jsou.

 

 

Recepty

Celozrnné a bílé housky

Honzovy buchty

Recepty pro domácí pekárnu

 

Nápady

Netradiční dorty