Svatba a jiné oslavy

 

 

Dort z toaletního papíru

 

Co na něj říkáte!? To je nápad, předat oslavenci nebo novomanželům žertovný dort, který vypadá jako opravdový... a navíc každá jednotlivá rolička může posloužit svému původnímu účelu.

 

Dort není moc pracný, jeho příprava mi zabere zhruba 3 hodiny. Návod nebudu uvádět, je to výrobní tajemství, ale každý z Vás, který má tvoření jako koníček, jej ani nepotřebuje. Co si budeme povídat. Stačí jeden pohled a už víte jak na to.

 

Ještě jeden typ závěrem. Do horního patra lze schovat obálku s penězi, nebo je srolovat a zapíchnout jako svíčky. Vždyť co dnes dát k 50-tým narozeninám, nebo svatebčanům jiného. Pořídí si pak za ně co sami chtějí, nebo vyrazí do světa, nebo... to už nechme na nich.

 

                                

 

 

Bryndák pro novomanžele

 

No ano, troufla jsem si na šití, oprášila svůj zánovní šicí stroj zn. Veritas a tohle vzniklo. Bohužel nikdy nebyl použit, jak je vidno chybí na něm blahopřejné texty. Teď se jej snažím prodat v aukci, ale nedaří se mi. Kdyby náhodou snad někdo z Vás ... :-)

 

   

 

 

 

Jája a Pája

 

Kromě nás s námi v jedné domácnosti bydlí dvě Britské kočičky Jája a Pája. Ony si sice myslí, že my bydlíme s nimi, ale takové už kočičky jsou.

 

 

Recepty

Celozrnné a bílé housky

Honzovy buchty

Recepty pro domácí pekárnu

 

Nápady

Netradiční dorty